Echipă

   Sloganul nostru reflectă rezultatul tranzacţionării cu echipa DHD Imobiliare, şi anume "casa ideală pentru tine". Agenţii inţeleg dorinţele clienţilor noştri, criteriile de alegere a unui imobil şi în urma obţinerii tuturor detaliilor necesare, se îmbarcă în misiunea de a găsi oferte compatibile.

Compania noastră are drept colaboratori o echipă tânără, dinamică, care se bucură zilnic de recomandări si feedback pozitiv din partea clienţilor. Profesionalismul, devotamentul şi dorinţa de a finaliza orice tranzacţie imobiliara cu succes, ne ajută să oferim servicii calitative şi pe măsura aşteptărilor clienţilor noştri.

Câteva din aprecierile clienţilor noştri:

 

Imaginea de profil a agentului
Adrian Chelmu 0736263056
adrian@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Imaginea de profil a agentului
Adriana Parasca 0755411440
adriana@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Alexandra Ursu 0746577155
alexandra.ursu@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Alexandru Motan 0769777243
alexandru@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Imaginea de profil a agentului
Alin Abunei 0749493030
alin@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Ana Maria Ciobanu
ana@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Andra Aslău 0728082806
andra@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Andrei Cârlig 0769726333
andrei@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Andrei Focșăneanu 0726822229
andreif@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Ciprian Iacobeț 0727079999
ciprian@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Cosmin Doboș 0736254552
cosmindobos@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Imaginea de profil a agentului
Cosmin Irimia 0786848777
cosmin@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P.ROS
Imaginea de profil a agentului
Cristian Alexandru 0726764459
cristian@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Daniel Petraru 0751317897
daniel@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Diana Dobîrcianu 0728082906
diana@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Diana Bujor 0728082909
dianabujor@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Imaginea de profil a agentului
Eduard Stigleți 0769777236
eduard@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Emanuel Pricop 0786188484
emanuel@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Imaginea de profil a agentului
George Sebastian 0751320187
george@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Imaginea de profil a agentului
Alexandru Grigoras 0750105029
alex@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Imaginea de profil a agentului
Lavinia Ciobănică 0727084444
lavinia@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Mădălina Leu 0750650415
madalina@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Octavian Ciobanu 0749757068
octavian@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Imaginea de profil a agentului
Răzvan Abunei 0786060217
razvan@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Imaginea de profil a agentului
Rebeca Aramă 0786172730
rebeca@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Ștefan Chiriac 0769 226 486
stefanchiriac@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Ștefan Ursu 0738797777
ursu.stefan1986@gmail.com Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Imaginea de profil a agentului
Vlad Morariu 0769286650
vlad@dhdimobiliare.ro Companie : DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU