Echipă

   Sloganul nostru reflectă rezultatul tranzacţionării cu echipa DHD Imobiliare, şi anume "casa ideală pentru tine". Agenţii inţeleg dorinţele clienţilor noştri, criteriile de alegere a unui imobil şi în urma obţinerii tuturor detaliilor necesare, se îmbarcă în misiunea de a găsi oferte compatibile.

Compania noastră are drept colaboratori o echipă tânără, dinamică, care se bucură zilnic de recomandări si feedback pozitiv din partea clienţilor. Profesionalismul, devotamentul şi dorinţa de a finaliza orice tranzacţie imobiliara cu succes, ne ajută să oferim servicii calitative şi pe măsura aşteptărilor clienţilor noştri.

Câteva din aprecierile clienţilor noştri:

 

Agent profile image
Adrian Chelmu 0736263056
adrian@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Adriana Parasca 0755411440
adriana@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Alexandra Ursu 0746577155
alexandra.ursu@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Alexandra Păiuș 0729220049
alexandra@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Alexandru Motan 0769777243
alexandru@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Alin Abunei 0749493030
alin@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Andrei Cârlig 0769726333
andrei@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Andrei Focșăneanu 0726822229
andreif@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Antonia Nicolae 0737481580
antonia@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Ciprian Iacobeț 0727079999
ciprian@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Constantin Istrate 0769777243
constantin@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Cosmin Doboș 0736254552
cosmindobos@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Cosmin Irimia 0786848777
cosmin@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P.ROS
Agent profile image
Cosmin Dima 0729221888
cosmin.dima@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Cristian Alexandru 0726764459
cristian@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Daniel Petraru 0751317897
daniel@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Diana Dobîrcianu 0728082906
diana@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Diana Bujor 0728082909
dianabujor@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Florin Ciornei 0732377051
florin@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Gabriel Turcu 0737352767
gabriel@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P.ROS
Agent profile image
George Sebastian 0751320187
george@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Alexandru Grigoras 0750105029
alex@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Ilie Mosorete 0729219956
ilie@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Irina Taban 0769286650
irina@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Iulian Balan 0732377608
iulian@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P.ROS
Agent profile image
Iustina Stratulat 0732377512
iustina@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P.ROS
Agent profile image
Lavinia Ciobănică 0727084444
lavinia@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Octavian Ciobanu 0749757068
octavian@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Rares Morcov 0729220052
rares@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Rares Nastac 0786188484
rares.nastac@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
RaymondMoict 86954369715
first_of_all@rambler.ru Company: google
Agent profile image
Răzvan Abunei 0786060217
razvan@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE P. ROS
Agent profile image
Rebeca Aramă 0786172730
rebeca@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Ștefan Chiriac 0769 226 486
stefanchiriac@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Ștefan Ursu 0738797777
ursu.stefan1986@gmail.com Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU
Agent profile image
Ștefania Iordăchescu 0769777236
pacurari@dhdimobiliare.ro Company: DHD IMOBILIARE - OFFICE CENTRU